Про мене

20230520_152927

 

Вітаю на моєму кольоровому сайті! Мене звати  Людмила Тихоход. Я психолог та психотерапевт з Івано-Франківська. Консультую з 2013 року.  Працюю онлайн.

Якщо про особисте – одружена. Мама донечки-підлітка. Проживаю закордоном.

А якщо про професійне – то я допомагаю людям налагодити контакт з собою, іншими та світом! Це, якщо в двох словах, звісно).

Моя цікавість до психології виникла не просто так. З дитинства я страждала від такого розладу харчової поведінки як психогенне (емоційне, нападоподібне) переїдання, а з підліткового віку у мене було купа проблем з самооцінкою, часті депресії, непорозуміння з рідними тощо. І саме спроби розібратися в цих проблемах привели мене в психологію, а згодом – в психотерапію.

Чи знайшла я відповіді на свої питання? Загалом, так. Але, поки я намагалася розібратися зі всім самостійно, роками шукала вирішення своїх проблем в тонах книжок та статей в інтернеті, все це мало допомагало. Лише коли “здалася” і сама стала клієнтом психотерапевта, все потрохи почало налагоджуватися.

Я навчилася справлятися зі своїми емоціями, позбулася нападоподібного переїдання, самооцінка стала більш адекватною та стійкою. Періоди емоційного спаду, кризи – від цього психологи теж не застраховані – минають простіше і швидше.

Зараз я з легкістю говорю про свої минулі труднощі і не вважаю за потрібне прикидатися, що сьогодні моє життя геть безхмарне. І хороше, і погане трапляється. Я жива людина, живий та неідеальний психотерапевт. І зі мною теж не потрібно бути “ідеальними”, можна розслабитися і бути собою!

Я знаю, що мій особистий досвід і професійні навики можуть бути комусь корисними. І намагаюся чесно робити свою роботу. Люблю цю професію за те, що вона дозволяє рости, зцілювати душевні рани, взаємодіяти з людьми по-іншому, отримувати прийняття, новий досвід, новий рівень свободи!

Не важливо, що привело вас на мій сайт –  випадковість, просто інтерес, або ж ви в активному пошуку “свого” психотерапевта, буду рада вашим  коментарям та запитанням. Залишайтеся!