Навчання на гештальт-терапевта

Закінчилося 5-річне навчання на психотерапевта в гештальт-підході!

Це був непростий, не дешевий, але дуже цікавий і цінний шлях. Позаду більше 20 навчальних сесій, участь в конференції, інтенсивах, вибір спеціалізації, тривала особиста терапія, групова та індивідуальна супервізія!

Щоб стати гештальт-терапевтом, треба виконати немало вимог, це правда. Але ці вимоги допомагають пройти цей шлях до кінця найбільш мотивованим учасникам, які не випадково прийшли в дану професію.

Я радію, що навчання нарешті закінчилося. Що наша сертифікація, яку через ковід переносили 2 рази, нарешті відбулася. Що я тепер можу назвати себе сертифікованим гештальт-терапевтом!

І трохи сумно, і навіть не віриться, що наша група більше не збереться. Що ми тепер йдемо кожен своєю дорогою. З кимось будемо пересікатися в інших контекстах, з кимось – ні. Але все одно це вже “свої” люди!

Завершую з теплом і великою вдячністю –  собі, групі і тренерам. Людмила Підлипна, Роман Сидорченко, Вікторія Гринкевич – дякую вам за знання, досвід, людяність і почуття гумору! Вчитися в вас було цікаво і круто!

Дякую моїй сім’ї – за підтримку, розуміння і віру в мене!

Обнімаю всіх!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s