Право на почуття

Не бійтесь плакати, злитись, ненавидіти! Сьогодні нам можна все! Давайте легалізуємо будь-які почуття та емоції! Ми маємо на це право!

У кожного з нас до 24 лютого були свої цілі та плани. Все це війна відсунула чи повністю перекреслила. Ця дика, несправедлива, жахлива війна.

Я на 36 день нарешті можу плакати. І це добре. Так я оживаю. Процес горювання, так чи інакше, торкнеться кожного українця. Тому що всі ми щось втратили – якщо не дім, не близьких – то хоча б, відчуття безпеки, стабільний заробіток, якісь свої мрії, плани, наміри. А це теж не мало.

Але плачу я зараз не за чимось своїм, бо мої втрати незрівнянно дрібні, порівняно з тим, що пережили чи переживають зараз тисячі українців.

Мене порвали, стали останньою краплею, жахливі новини, які наповнили стрічку, про те, що творять нелюди-окупанти – з нашими жінками, неповнолітніми дівчатками, на очах в діточок… Будьте прокляті навіки! І я вірю, що справедливість восторжествує, і не буде вам спокою ні в житті, ні після смерті! І що здохнете ви найжахливішим і найповільнішим чином зі всіх можливих! Від всієї душі я вам цього бажаю, виродки!

І відверто зневажаю тих, хто говорить, що психолог має бути “нейтральним”, а адептів посилання “лучіків добра” – я з превеликим задоволенням посилаю в напрямку русского корабля!

Тому що є речі, які неможливо пробачити, є вчинки, до яких неможливо ставитися “нейтрально”.

Не слухайте тих, хто говорить, що не можна злитися чи ненавидіти! Ще раз повторю – почувати можна все (робити – ні, не все, ми ж не кацапи)!

Не виніть себе сьогодні за такі почуття. Вони цілком природні і виправдані в даній ситуації. Вони дають енергію боротися за виживання і вірити в перемогу! Якраз подавлення негативних емоцій шкодить більше! Просто направляйте їх, куди потрібно – в сторону ворога, в діяльність, спрямовану на перемогу, в чорний гумор, будь-куди, лише не один на одного!

Тому, бережемося і воюємо далі – кожен на своєму фронті! Кому потрібна психологічна підтримка – пишіть в приват чи на вайбер (0508529730).

Слава Україні! 💙💛 Смерть ворогам! 🖤❤

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s