Послуги

Привіт! У цей складний час запрошую в психотерапію – клієнтів, які вибирають Жити, а не виживати. Будемо досліджувати, творити, експериментувати, шукати підходящі для вас способи взаємодії з людьми, світом, собою!

Більше про мене (в т.ч., чому я стала психологом) читайте ТУТ.

А в чому різниця між психологом та психотерапевтом – ось ТУТ.

Консультую з 2013 року.

Досвід особистої психотерапії – більше 5 років.

Проживаю закордоном, тому працюю лише ОНЛАЙН – з українцями з усього світу.

Головні напрями, які використовую в роботі – гештальт-терапія, позитивна психотерапія, арт-терапія та ін. Більше про мою освіту та кваліфікацію читайте ТУТ.

З чим я працюю

Якщо перечислити всі теми, з якими до мене звертаються клієнти на даний момент, то їх можна об’єднати одним єдиним словом. І це слово – “недолюбленість”. В когось вона тотальна, в когось – лише точкова.

Це проявляється по-різному і призводить до зовсім різних життєвих ситуацій, станів та внутрішніх проблем (від трудоголізму – до розладів харчової поведінки). Але одне залишається незмінним – з великою ймовірністю вам чогось не додали в важливі моменти життя – чи то любові, чи то уваги, чи то підтримки. А може, навіть елементарного відчуття безпеки, яке було порушене з певних причин чи обставин.

І зараз мова не про те, щоб звинуватити ваших близьких. Вони самі, мабуть, теж були недолюблені і/або травмовані. Річ про те, чи можна щось зробити з вашими дефіцитами?!

Можливо, ви не дуже вмієте давати собі те, чого вам не давало близьке оточення. Але добра новина – цьому можна навчитися! В хороших стосунках – якщо пощастить. Або в психотерапії!

Ви справді можете навчитися жити, думати, контактувати, діяти інакше! Не так, як звикли, не на автоматі, а по-новому! Замість стереотипної реакції у вас з’являється вибір! І там, де, наприклад,  раніше ви завмирали від страху, з часом зможете дати відсіч. А там, де хотіли заховатися, зумієте заявити про себе. Там, де вас з’їдав внутрішній критик, будете в змозі себе підтримати! А там, де не могли відмовити, скажете тверде “ні”!

Звичайно, це потребує часу, грошей та зусиль: психотерапія – не миттєве та не дешеве задоволення, якщо чесно). Але, на мою думку, воно того варте!

Мені цікаво працювати з доволі широким спектром запитів – це дозволяє не вигорати і зберігати в роботі приємне різноманіття. До того ж, робота психотерапевта – це не передача клієнту якихось “таємних знань” по його темі, це, швидше, пошук і пропрацювання разом з ним певних  блоків, які заважають задовольняти його потреби.

Якщо говорити більш конкретно, то ось проблеми, з якими я працюю (і допомагаю змінити паттерни поведінки та відчути себе автором життя):

  1. РХП – розлади харчової поведінки (особливо – психогенне переїдання: маю в даній темі особистий досвід, веду тематичну сторінку “Їда та психологія”, посилання ТУТ).
  2. Психосоматика (коли “хвороби від нервів”).
  3. Складні “стосунки” з собою:
    • Занижена самооцінка, невпевненість в собі.
    • Неприйняття себе, надмірна самокритичність, незадоволення собою.
    • Перфекціонізм.
    • Залежність від думки інших.
    • Невміння себе чути, нерозуміння – “хто я”, “чого я хочу”.
    • Пошук  покликання.
    • Заборона на відпочинок та задоволення.
    • Трудоголізм.
    • Вигорання.
    • Внутрішні конфлікти. “Хочу і треба”. “Хочу, але боюся”. “Хочу одночасно протилежного”.
    • Синдром відкладеного життя – “я стану щасливою, коли…”.
  4. Складні стосунки з іншими:
    • Дитячі травми, непрожиті обрАзи на батьків, складні стосунки з мамою/татом  (в минулому чи зараз).
    • Чоловічо-жіночі відносини – труднощі в побудові, розвитку стосунків, переживання розриву тощо.
    • Проблемні стосунки з дітьми та підлітками, проблеми виховання, пошук спільної мови, вибудовування границь.
  5. Складні емоційні стани – апатія, сум, злість, тривожність, токсичний сором, емоційний біль та ін. Залипання, подавлення, “заїдання” емоцій тощо.
  6. Питання особистісного розвитку – теми дорослості, сепарації, проживання криз, усвідомлений вибір життєвого шляху, адаптація до труднощів та непередбачуваних обставин тощо.
  7. Виклики еміграції, вимушеного переселення, адаптація до життя закордоном.
  8. Жіночність. Дослідження своїх жіночих ролей – яка я жінка, дружина, коханка, мама тощо.

⠀На даний момент НЕ працюю з такими темами як:

  1. Горе, втрата.
  2. ПТСР – у військових та цивільних.
  3. Травма війни – насилля, полон, тривале перебування під обстрілами, в окупації тощо.
  4. Сексуальне насильство.
  5. Онкологія.
  6. Психіатричні діагнози.
  7. Клінічна депресія, суїцидальні думки тощо.
  8. Залежності – нікотинова, алкогольна, наркотична, від азартних ігор та ін.

Якщо ваш запит не ввійшов в жоден список – пишіть, обговоримо індивідуально).

!!! Працюю лише з дорослими. Не працюю з парами та дітьми.

ЛГБТ-френдлі.

Мова: українська – з мого боку, з вашого – та, якою вам природніше говорити.

Формат – онлайн-зустрічі на зручній для вас платформі.

Всі контакти ТУТ.

Кого я запрошую в психотерапію

❤ Глибоких, високочутливих людей, яких цікавить власний внутрішній світ! Які хочуть в собі розібратися, яким цікаво пізнавати себе, усвідомлювати щось нове про себе, розвиватися!

❤ Також тих, кого щось болить всередині. В кого багато непрожитого болю. Чи інших складних почуттів, які потрохи можна проживати і відпускати.

❤ Тих, хто пережив або переживає важкі часи і потребує підтримки і простої людської присутності, прийняття – без оцінок, порад та повчань. Навіть якщо ви – просто понити! і поки не готові до змін…

❤ Також і тих, хто хоче вирости, подорослішати і готовий брати на себе відповідальність. А не чекати порятунку зовні, в т.ч. від психотерапевта.

❤ Одним словом, тих, хто готовий вкладатися в себе і в якість свого життя!

Моя амбіція в професії – допомагати людям звільнятися від внутрішніх оков, рухатися до своїх мрій, приймати себе, рости, реалізовувати потенціал, кайфувати від життя – тут і тепер!
Якщо вам відгукується написане вище, давайте спробуємо попрацювати.

Що вас чекає в моєму кабінеті

(або онлайн)

Насамперед, ви повинні знати, що все, що ви скажете, залишиться між нами.

Також я не осуджую і не оцінюю з позицій “добре-погано”, “правильно-неправильно”. Адже ці поняття дуже відносні.

Я не буду вам давати порад, нав’язувати свою думку і заставляти змінюватись. Я можу поділитися своїм власним досвідом чи досвідом клієнтів (не називаючи імен, звісно), але вибір – як поступати – завжди за вами.

Я не використовую в своїй роботі ні чарівних “пенделів”, ні чудодійних засобів – я не зможу вирішити вашу проблему за вас. Але я дам вам підтримку і допоможу знайти ресурси, щоб справлятись з проблемами власними силами.

Я постараюся створити для вас максимально комфортні умови – для розвитку, для самовідкриття. Щоб ви почувалися в безпеці. Щоб змогли довіритись.

Я обіцяю вам застосувати всі свої знання, вміння, досвід, чисто людські якості, щоб допомогти вам.

Однак, навіть найкращий спеціаліст у світі не справиться, якщо клієнт не виконає свою частину роботи! Психотерапія – це завжди спільна праця, діалог, взаємодія. І спільна відповідальність.

В психотерапії дуже важливо дотримуватися певних рамок, які гарантують безпеку.

Насамперед, мова йде про часові рамки – вчасно починаємо і завершуємо, регулярність зустрічей – оптимально 1 раз в тиждень, 50 хв. Про всі зміни в розкладі, відпустки, поїздки тощо – бажано повідомляти завчасно: це стосується обох сторін!

Пропуски платні, якщо клієнт відміняє або переносить зустріч менш ніж за добу. Це правило допомагає клієнту долати свій опір (який іноді виникає в процесі психотерапії) і, все ж, приходити на сесію! А опір, як правило, вказує, що ми підібралися до якогось важливого місця! Тому, такі домовленості допомагають не уникати складних місць, а пропрацьовувати їх, а заодно “прокачують” усвідомленість, дорослість та відповідальність!

Якщо вам стало цікаво – запрошую!

💜

Не буду переконувати, що вам слід прийти саме до мене. Вибір завжди за клієнтом. Однак, якщо ви дочитали до цього місця, щось мені підказує, що вам відгукнулося написане і ми з вами знайдемо спільну мову.

І наостанок! Якщо вас болить щось в тілі – ви йдете до лікаря. Якщо болить душа – не варто чекати, доки «само пройде». Життя безцінне, навіщо витрачати його на дні, тижні чи роки самокопання або ігнорування проблеми.

Звернутися  до фахівця – це не прояв слабкості, навпаки, для цього потрібна чимала сміливість, рішучість та готовність до змін. Недаром на Заході кожна успішна людина має свого психотерапевта!

Бажаю вам бути здоровими та щасливими! А якщо на даний момент вас турбують певні проблеми – простягаю Вам руку допомоги!

“Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали,

вам прийдеться робити те, чого ви ніколи не робили”.

Коко Шанель