Послуги

Вітаю! Мене звуть Людмила Тихоход. Я психолог та психотерапевт. Більше про мене читайте ТУТ.

А в чому різниця між психологом та психотерапевтом – ось ТУТ.

Працюю з клієнтами  в затишному кабінеті в центрі Івано-Франківська. А також – по скайпу.

Консультую з 2013 року.

Головні напрями, які використовую в роботі – гештальт-терапія, позитивна психотерапія, арт-терапія. Більше про мою освіту та кваліфікацію читайте ТУТ.

Теми, з якими я працюю

Насправді, я працюю не з темами, а з людьми😉! Більше того, часто запит клієнта в процесі змінюється! Однак, все одно є теми, до яких в мене більше інтересу, азарту та компетенцій.⠀

Отож, до мене можна звернутися з наступними проблемами:⠀

✅ Психосоматика (хвороби “від нервів”).

✅ Самоушкоджуюча поведінка – порізи і т.п.

✅ Психогенне (компульсивне, нападоподібне) переїдання.

✅ Складні емоційні стани – тривога, апатія, злість, сум, провина, сором тощо.

✅ Особистісна криза.

✅ Досвід емоційного насилля – знецінення, приниження тощо.

✅ Складні стосунки з батьками, непрожиті дитячі обрАзи, сепарація.

✅ Занижена самооцінка, невпевненість.

✅ Пошук себе, свого покликання.

✅ Синдром відкладеного життя та ін.


З чим я на даний момент не працюю:⠀

❌ Анорексія.⠀
❌ Фізичне насилля.⠀
❌ Сексуальне насилля.⠀
❌ Хімічні залежності (алкогольна, наркотична).⠀
❌ Ігроманія.⠀
❌ Клінічна депресія.⠀
❌ Психіатричні діагнози.⠀
❌ ПТСР (пост-травматичний синдром) – у військових, жертв катастроф тощо.⠀⠀

🚫 Також не працюю з парами та дітьми до 15 р.

Якщо ваш запит не потрапив ні в пеший, ні в другий список – уточнюйте в переписці.⠀
Контакти ТУТ.

Кого я запрошую в психотерапію

❤ Глибоких, високочутливих людей, яких цікавить власний внутрішній світ! Які хочуть в собі розібратися, яким цікаво пізнавати себе, усвідомлювати щось нове про себе, розвиватися!

❤ Також тих, кого щось болить всередині. В кого багато непрожитого болю. Чи інших складних почуттів, які потрохи можна проживати і відпускати.

❤ Тих, хто пережив або переживає важкі часи і потребує підтримки і простої людської присутності, прийняття – без оцінок, порад та повчань. Навіть якщо ви – просто понити! і поки не готові до змін…

❤ Також і тих, хто хоче вирости, подорослішати і готовий брати на себе відповідальність. А не чекати порятунку зовні, в т.ч. від психотерапевта.

❤ Одним словом, тих, хто готовий вкладатися в себе і в якість свого життя!

Моя амбіція в професії – допомагати людям звільнятися від внутрішніх оков, рухатися до своїх мрій, приймати себе, рости, реалізовувати потенціал, кайфувати від життя – тут і тепер!
Якщо вам відгукується написане вище, давайте спробуємо попрацювати.

Що вас чекає в моєму кабінеті

(або по скайпу)

Насамперед, ви повинні знати, що все, що ви скажете, залишиться між нами.

Також я не осуджую і не оцінюю з позицій “добре-погано”, “правильно-неправильно”. Адже ці поняття дуже відносні.

Я не буду вам давати порад, нав’язувати свою думку і заставляти змінюватись. Я можу поділитися своїм власним досвідом чи досвідом клієнтів (не називаючи імен, звісно), але вибір – як поступати – завжди за вами.

Я не використовую в своїй роботі ні чарівних “пенделів”, ні чудодійних засобів – я не зможу вирішити вашу проблему за вас. Але я дам вам підтримку і допоможу знайти ресурси, щоб справлятись з проблемами власними силами.

Я постараюся створити для вас максимально комфортні умови – для розвитку, для самовідкриття. Щоб ви почувалися в безпеці. Щоб змогли довіритись.

Я обіцяю вам застосувати всі свої знання, вміння, досвід, чисто людські якості, щоб допомогти вам.

Однак, навіть найкращий спеціаліст у світі не справиться, якщо клієнт не виконає свою частину роботи! Психотерапія – це завжди спільна праця, діалог, взаємодія. І спільна відповідальність.

В психотерапії дуже важливо дотримуватися певних рамок, які гарантують безпеку.

Насамперед, мова йде про часові рамки – вчасно починаємо і завершуємо, регулярність зустрічей – оптимально 1 раз в тиждень, 50 хв. Про всі зміни в розкладі, відпустки, поїздки тощо – бажано повідомляти завчасно: це стосується обох сторін!

Пропуски платні, якщо клієнт відміняє або переносить зустріч менш ніж за добу. Це правило допомагає клієнту долати свій опір (який іноді виникає в процесі психотерапії) і, все ж, приходити на сесію! А опір, як правило, вказує, що ми підібралися до якогось важливого місця! Тому, такі домовленості допомагають не уникати складних місць, а пропрацьовувати їх, а заодно “прокачують” усвідомленість, дорослість та відповідальність!

Якщо вам стало цікаво – запрошую!

2048x1152-book_photography_key_on_the_book_key-13209

Не буду переконувати, що вам слід прийти саме до мене. Вибір завжди за клієнтом. Однак, якщо ви дочитали до цього місця, щось мені підказує, що вам відгукнулося написане і ми з вами знайдемо спільну мову.

І наостанок! Якщо вас болить щось в тілі – ви йдете до лікаря. Якщо болить душа – не варто чекати, доки «само пройде». Життя безцінне, навіщо витрачати його на дні, тижні чи роки самокопання або ігнорування проблеми.

Звернутися  до фахівця – це не прояв слабкості, навпаки, для цього потрібна чимала сміливість, рішучість та готовність до змін. Недаром на Заході кожна успішна людина має свого психотерапевта!

Бажаю вам бути здоровими та щасливими! А якщо на даний момент вас турбують певні проблеми – простягаю Вам руку допомоги!

“Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали,

вам прийдеться робити те, чого ви ніколи не робили”.

Коко Шанель

34.jpg