
Вітаю! Мене звуть Людмила Тихоход. Я психолог та психотерапевт з Івано-Франківська. Консультую з 2013 року. Наразі проживаю закордоном, тому працюю ОНЛАЙН з українцями з усього світу. Якщо про особисте – одружена. Мама донечки-підлітка.
А в чому різниця між психологом та психотерапевтом – ось ТУТ.
У цей складний час запрошую в психотерапію – клієнтів, які вибирають Жити, а не виживати. Будемо досліджувати, творити, експериментувати, шукати підходящі для вас способи взаємодії з людьми, світом, собою!
Головні напрями, які використовую в роботі – гештальт-терапія (спеціалізації – психосоматика та розлади харчової поведінки), позитивна психотерапія, арт-терапія. Більше про мою освіту та кваліфікацію читайте ТУТ.
Теми, з якими можу бути вам корисною




















⠀
З чим я на даний момент не працюю:⠀









Всі контакти ТУТ.
Буду рада допомогти!
Кого я запрошую в психотерапію
Глибоких, високочутливих людей, яких цікавить власний внутрішній світ! Які хочуть в собі розібратися, яким цікаво пізнавати себе, усвідомлювати щось нове про себе, розвиватися!
Також тих, кого щось болить всередині. В кого багато непрожитого болю. Чи інших складних почуттів, які потрохи можна проживати і відпускати.
Тих, хто пережив або переживає важкі часи і потребує підтримки і простої людської присутності, прийняття – без оцінок, порад та повчань. Навіть якщо ви – просто понити! і поки не готові до змін…
Також і тих, хто хоче вирости, подорослішати і готовий брати на себе відповідальність. А не чекати порятунку зовні, в т.ч. від психотерапевта.
Одним словом, тих, хто готовий вкладатися в себе і в якість свого життя!
Моя амбіція в професії – допомагати людям звільнятися від внутрішніх оков, рухатися до своїх мрій, приймати себе, рости, реалізовувати потенціал, кайфувати від життя – тут і тепер!
Якщо вам відгукується написане вище, давайте спробуємо попрацювати.
Що вас чекає в моєму кабінеті
(або по скайпу)
Насамперед, ви повинні знати, що все, що ви скажете, залишиться між нами.
Також я не осуджую і не оцінюю з позицій “добре-погано”, “правильно-неправильно”. Адже ці поняття дуже відносні.
Я не буду вам давати порад, нав’язувати свою думку і заставляти змінюватись. Я можу поділитися своїм власним досвідом чи досвідом клієнтів (не називаючи імен, звісно), але вибір – як поступати – завжди за вами.
Я не використовую в своїй роботі ні чарівних “пенделів”, ні чудодійних засобів – я не зможу вирішити вашу проблему за вас. Але я дам вам підтримку і допоможу знайти ресурси, щоб справлятись з проблемами власними силами.
Я постараюся створити для вас максимально комфортні умови – для розвитку, для самовідкриття. Щоб ви почувалися в безпеці. Щоб змогли довіритись.
Я обіцяю вам застосувати всі свої знання, вміння, досвід, чисто людські якості, щоб допомогти вам.
Однак, навіть найкращий спеціаліст у світі не справиться, якщо клієнт не виконає свою частину роботи! Психотерапія – це завжди спільна праця, діалог, взаємодія. І спільна відповідальність.
В психотерапії дуже важливо дотримуватися певних рамок, які гарантують безпеку.
Насамперед, мова йде про часові рамки – вчасно починаємо і завершуємо, регулярність зустрічей – оптимально 1 раз в тиждень, 50 хв. Про всі зміни в розкладі, відпустки, поїздки тощо – бажано повідомляти завчасно: це стосується обох сторін!
Пропуски платні, якщо клієнт відміняє або переносить зустріч менш ніж за добу. Це правило допомагає клієнту долати свій опір (який іноді виникає в процесі психотерапії) і, все ж, приходити на сесію! А опір, як правило, вказує, що ми підібралися до якогось важливого місця! Тому, такі домовленості допомагають не уникати складних місць, а пропрацьовувати їх, а заодно “прокачують” усвідомленість, дорослість та відповідальність!
Якщо вам стало цікаво – запрошую!
Не буду переконувати, що вам слід прийти саме до мене. Вибір завжди за клієнтом. Однак, якщо ви дочитали до цього місця, щось мені підказує, що вам відгукнулося написане і ми з вами знайдемо спільну мову.
І наостанок! Якщо вас болить щось в тілі – ви йдете до лікаря. Якщо болить душа – не варто чекати, доки «само пройде». Життя безцінне, навіщо витрачати його на дні, тижні чи роки самокопання або ігнорування проблеми.
Звернутися до фахівця – це не прояв слабкості, навпаки, для цього потрібна чимала сміливість, рішучість та готовність до змін. Недаром на Заході кожна успішна людина має свого психотерапевта!
Бажаю вам бути здоровими та щасливими! А якщо на даний момент вас турбують певні проблеми – простягаю Вам руку допомоги!
“Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали,
вам прийдеться робити те, чого ви ніколи не робили”.
Коко Шанель