Чому в Джолі низька самооцінка

farba 7 Джолі 3

Чому навіть в знаменитостей буває занижена самооцінка?

Та тому, що в них теж були батьки)). Дитинство в тієї ж Анджеліни Джолі було доволі важким. Батьки -актори, тато постійно зраджував мамі. Вони розлучились, коли їй був всього рік. Мама відмовилась від мрії стати всесвітньо відомою актрисою. Очевидно, цю місію вона поклала на доньку. Вже в 6 років Анджеліна знялася в своєму першому фільмі. В 14 почала працювати професійною моделлю. Наркотики, сексуальні експерименти – все це в такому юному віці.

Навіть якщо в вашому житті все далеко не так драматично, ви все одно можете страждати від заниженої самооцінки, комплексів, негативних емоцій. Основи нашого благополуччя (як внутрішнього, так і зовнішнього), все ж, закладаються в дитинстві. І можна звинувачувати батьків. Я сама доволі часто так робила. Досить зручна позиція…

Але є інший шлях – прийняти, що батьки робили все, на що були здатні в той момент. А потім взяти відповідальність за своє доросле життя  і своє щастя на себе. І якщо певні проблеми все ж турбують, то є сенс з ними розібратися.

  • Зцілити свою недолюблену душу,
  • допрожити свої дитячі травми і образи,
  • розібратися в собі,
  • сформувати здорову самооцінку!

Можна пробувати різними способами: через творчість, саморозвиток, через стосунки з друзями та любовними партнерами. Але найефективніше це можна зробити, на мою думку, все ж, в кабінеті психолога.

Тоді не прийдеться тягнути весь «шлейф» дитячо-батьківських проблем в стосунки з коханою людиною, власними дітьми. Тоді можна робити свідомий вибір, а не той, на який нас «запрограмували» в дитинстві! Можна жити вільніше і більш радісно!

Якщо відчуваєте, що це ваша історія, запрошую на консультацію! Для цього потрібно зв’язатися зі мною зручним для вас способом. Давайте спробуємо!

Адже, доки ми чекаємо – життя проходить мимо…

З повагою до вашого вибору,

Людмила Тихоход

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s